glowna parallax

Zapisy 2019/2020 Promocja do 31 marca. Zapraszamy dzieci już od 2 roku życia

Dla chętnych, którzy zapiszą swoje dziecko do końca marca mamy ofertę promocyjną, zamiast 350 zł wpisowego zapłacisz tylko 150zł. UWAGA!!! W naszym przedszkolu istnieje możliwość zapisania dziecka już od 2 roku życia. W cenie opłaty za przedszkole mamy w ofercie wiele zajęć dodatkowych m.in język angielski, rytmikę, logopedię i plastykę sensoryczną. Serdecznie zapraszamy.

Formularz zgłoszeniowy w zakładce dokumenty "karta zgłoszenia"

Dni otwarte w każdy piątek

Dzień otwarty w naszym przedszkolu to każdy piątek od godziny 9:30 - 11:00.

Jeżeli chcecie Państwo odwiedzić naszą placówkę ze swoją pociechą, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy, najpóźniej do czwartku przed wybranym piątkiem. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 603-135-876)

Dzień otwarty jest dniem bezpłatnym i bez zobowiązań. W tym dniu mogą Państwo poznać nasze przedszkole, nasz personel i uzyskać wszystkie informacje.

W związku z reformą edukacji...

W związku z licznymi pytaniami, które dotyczą reformy edukacji kierowanymi do Kuratorium Oświaty w Katowicach  przez rodziców i nauczycieli szkół i placówek podległych nadzorowi delegatury  zamieszczamy linki umożliwiające przekierowanie zainteresowanych na: