O nas

Mniami to przedszkole, które stawia na dobrą atmosferę, zabawę, przygodę, a przy tym odpowiednią dietę podopiecznych. Dbamy o bezpieczeństwo, staramy się aby okres adaptacji do nowych warunków odbył się dla dziecka łagodnie i w krótkim czasie.

Niepubliczne przedszkole MNIAMI to placówka edukacyjna dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, zlokalizowana w Tarnowskich Górach (Strzybnica) przy ulicy Zagórskiej 60. Posiadamy własny ogród z placem zabaw, przestronne sale z odpowiednio dobranym wyposażeniem.

Posiłki przygotowywane są w konsultacji z dietetykiem. Przestrzegamy zaleceń żywieniowych u dzieci z dietami eliminacyjnymi (nietolerancja białka itp.).

Program edukacyjny, realizowany w naszym przedszkolu, zapewnia dzieciom odpowiednie przygotowanie do podjęcia nauki w szkole.

Praca z dziećmi opiera się na zasadach, która dają podopiecznym swobodę w nawiązywaniu kontaktów społecznych, uczą umiejętności komunikacji z rówieśnikami, szacunku do samego siebie i innych, swobody w wyrażaniu własnego zdania oraz słuchania i respektowania poglądów rozmówcy.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7:30 do 16:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. W okresie wakacji jest przewidziana przerwa dwutygodniowa.

Cel

Uświadomienie jak ważne jest właściwe i zdrowe odżywianie dziecka, a przy tym odpowiednia edukacja i umożliwienie rozwoju na wielu płaszczyznach. Przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Misja

"… Zdrowy brzuszek to uśmiechnięty maluszek…."

Zdrowie
Pierwsze lata życia to czas, w którym powinniśmy budować swoją odporność. Dbając o właściwe odżywianie dziecka myślimy o jego zdrowiu i przyszłości.
Sport
Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego.
Poznawanie
W naszej placówce dzieci mają się czuć zdrowo, bezpiecznie i  mieć możliwość rozwoju swoich zainteresowań.

Zapraszamy Rodziców do zgłaszania potrzeb i oczekiwań, bo Wasze dzieci to nasze maluszki.

Nazwa

Wojtuś mniami

Wojtuś

Pierwszym wyrazem określającym pyszne jedzenie u naszego syna Wojtusia było słowo „Mniami”. Nasze przedszkole jest nastwione na rozbudzenie w dzieciach chęci zdrowego odżywiania oraz czerpania z niego radości i przyjemności. Tak powstała nazwa przedszkola.

Wyposażenie

Mniami wyposażone jest w :

Sale dydaktyczne
Wyposażone w odpowiednie meble, zabawki, gry oraz pomoce dydaktyczne.
sala zabaw
Zaplecze kuchenne
Wyposażone w odpowiedni sprzęt kuchenny, gdzie rozkładane są posiłki dla dzieci.
kuchnia
Toalety
Dostosowane dla małych dzieci.
toalety
Plac zabaw
Usytuowany z tyłu budynku,  który jest ogrodzony i daje możliwość  zabaw i ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się

Adres: ul. Zagórska 60, 42-680 Tarnowskie Góry

Tel: +48 603 135 876
Email: przedszkolemniami@gmail.com

Konto ING: 81 1050 1386 1000 0092 1859 3185