judo parallax

O nas

Mniami to przedszkole, które stawia na dobrą atmosferę, zabawę, przygodę, a przy tym odpowiednią dietę podopiecznych. Dbamy o bezpieczeństwo, staramy się aby okres adaptacji do nowych warunków odbył się dla dziecka łagodnie i w krótkim czasie.

Niepubliczne przedszkole MNIAMI to placówka edukacyjna dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, zlokalizowana w Tarnowskich Górach (Strzybnica) przy ulicy Zagórskiej 60. Posiadamy własny ogród z placem zabaw, przestronne sale z odpowiednio dobranym wyposażeniem.

Posiłki przygotowywane są w konsultacji z dietetykiem. Przestrzegamy zaleceń żywieniowych u dzieci z dietami eliminacyjnymi (nietolerancja białka itp.).

Program edukacyjny, realizowany w naszym przedszkolu, zapewnia dzieciom odpowiednie przygotowanie do podjęcia nauki w szkole.

Praca z dziećmi opiera się na zasadach, która dają podopiecznym swobodę w nawiązywaniu kontaktów społecznych, uczą umiejętności komunikacji z rówieśnikami, szacunku do samego siebie i innych, swobody w wyrażaniu własnego zdania oraz słuchania i respektowania poglądów rozmówcy.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7:30 do 16:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. W okresie wakacji jest przewidziana przerwa dwutygodniowa.

Skontaktuj się

Adres: ul. Zagórska 60, 42-680 Tarnowskie Góry

Tel: +48 603 135 876
Email: przedszkolemniami@gmail.com

Konto ING: 81 1050 1386 1000 0092 1859 3185