adaptacja

Adaptacja

Pierwsze dni w przedszkolu to często trudny okres dla wielu dzieci. Pierwszy raz spotykają się z nowymi warunkami i zasadami, które różnią się od domowych co powoduje u nich duży stres. Dlatego zachęcamy Państwa do wizyty w naszej placówce ze swoją pociechą i skorzystania z możliwości jakie daje dzień otwarty. Wasze dziecko będzie miało okazję poznać Panie pracujące w naszej placówce, zobaczyć sale, pobawić się z rówieśnikami. Jest to dzień, w którym możecie towarzyszyć dziecku podczas odkrywania przedszkolnego świata. Dzień otwarty ma za zadanie zminimalizować stres. który pojawia się w dniu rozłąki. Ma ułatwić dziecku wejście w przestrzeń, którą poznało w Waszym towarzystwie i w której czuło się bezpiecznie.

Dzień otwarty to, każdy piątek w godzinach od 9.30 do 11.00. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, najpóźniej do czwartku poprzedzającego chęć wizyty w naszej placówce.